Status update 29 juni 12:15

29 juni 2017
Status update 29 juni 12:15 Raab Karcher is voor u bereikbaar via onderstaande (tijdelijke) emailadressen en telefoonnummers:

VestigingEmailadresTelefoonnummer
Almerealmere@raabkarcher.nl036 - 532 00 20
Apeldoornapeldoorn@raabkarcher.nl055 - 599 72 72
Arnhemarnhem@raabkarcher.nl026 - 364 19 58
Assenassen@raabkarcher.nl0592 - 38 31 11
Bredabreda@raabkarcher.nl076 - 573 14 00
Coevordencoevorden@raabkarcher.nl0524 - 85 73 57
Culemborgculemborg@raabkarcher.nl0345 - 47 84 40
Doetinchemdoetinchem@raabkarcher.nl0314 - 65 18 41
Edeede@raabkarcher.nl0318 - 63 64 44
Eindhoveneindhoven@raabkarcher.nl040 - 246 78 77
Emmeloordemmeloord@raabkarcher.nl0527 - 63 62 61
Goorgoor@raabkarcher.nl0547 - 28 65 00
Groningengroningen@raabkarcher.nl050 - 544 54 45
Hengelohengelo@raabkarcher.nl074 - 256 05 60
s-Hertogenboschdenbosch@raabkarcher.nl073 - 646 28 00
Hillegomhillegom@raabkarcher.nl0252 - 36 03 30
Hilversumhilversum@raabkarcher.nl035 - 623 32 41
Kampenkampen@raabkarcher.nl038 - 337 07 33
Leeuwardenleeuwarden@raabkarcher.nl058 - 284 83 33
Lelystadlelystad@raabkarcher.nl0320 - 28 60 90
Middelburgmiddelburg@raabkarcher.nl0118 - 62 50 55
Naardennaarden@raabkarcher.nl035 - 694 35 87
Nieuwleusennieuwleusen@raabkarcher.nl0529 - 48 81 00
Nijmegennijmegen@raabkarcher.nl024 - 377 55 44
Oldenzaaloldenzaal@raabkarcher.nl0541 - 57 24 00
Raalteraalte@raabkarcher.nl0572 - 36 14 64
Rijssenrijssen@raabkarcher.nl0548 - 53 03 10
Roosendaalroosendaal@raabkarcher.nl0165 - 53 11 00
Tieltiel@raabkarcher.nl0344 - 63 68 36
Tilburgtilburg@raabkarcher.nl013 - 458 02 00
Vlaardingenvlaardingen@raabkarcher.nl010 - 434 25 55
Vriezenveenvriezenveen@raabkarcher.nl0546 - 55 66 66
Waddinxveenwaddinxveen@raabkarcher.nl0182 - 62 12 22
Weespweesp@raabkarcher.nl0294 - 41 27 40
Wolvegawolvega@raabkarcher.nl0561 - 69 36 93
Zutphenzutphen@raabkarcher.nl0575 - 51 76 56
Zwollezwolle@raabkarcher.nl038 - 851 51 51

Neemt u voor orders of orderinformatie contact op met de voor u bekende vestiging. Uiteraard zijn wij ook telefonisch gewoon bereikbaar.

Wij raden u aan om bij uw vestiging te informeren over de status van uw order, indien:
  1. Deze is ingediend vóór 27 juni 13:00 uur;
  2. Deze is ingediend per mail na 26 juni. Op de bij u bekende emailadressen eindigend met @raabkarcher hebben wij helaas geen email kunnen ontvangen.
Filter op
loading...